Dianthus - strony WWW » Profesjonalna strona internetowa

Profesjonalna strona internetowa

Nasza firma od 2003 roku zajmuje się tworzeniem promocją firm w Internecie.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy wytyczne, które pozwalają nam tworzyć Profesjonalne strony internetowe.

Co oznacza "Profesjonalna strona internetowa"?

Strona internetowa zazwyczaj jest kojarzona z grafiką. Większość klientów ocenia jakość strony internetowej w oparciu o zwoje wrażenia względem wyglądu strony. Nie jest to złe podejście, ale nie przedstawia całości profesjonalizmu tworzonej strony, a jedynie jeden z czynników.

Strona internetowa do inwestycja:

 • Pierwszym pytaniem, jakie powinien sobie zadać inwestor, który chce posiadać profesjonalną stronę internetową, jest: Do czego jest mi potrzebna strona (do pozyskania nowych klientów, do sprzedaży produktów, do wsparcia posprzedażowego i tzw. feedbacku, do prezentacji i promowania marki, do kontraktu z obecnymi klientami);
 • Natomiast pod względem technicznym, podstawowym czynnikiem, który powinien być brany pod uwagę przez inwestora to widzialność strony, czyli jak strona internetowa jest znajdowana w wyszukiwarkach internetowych.

Stworzyliśmy stronę internetową i co dalej?

To co wyróżnia profesjonalne strony internetowe od "zwykłych stron" to szereg elementów, którymi dodatkowo dysponujemy. Szczególnie warto zwrócić uwagę na:

 • Jakości usługi hostingowe
  • Czas ładowania strony - jest bardzo ważny z punktu widzenia odczuć użytkowników;
  • Regularne kopie bezpieczeństwa - wiele firm wykonuje regulane kopie bezpieczeństwa, ale trzyma je tylko 2-3 dni. Inwestor powinien zapytać ile czasu są przetrzymywane kopie bezpieczeństwa.
 • Jakość wykonania systemu CMS. Wiele firm chwali się, że wdraża systemy CMS, natomiast wdrażają darmowe oprogramowanie "WordPress" lub "Joomla", a nie rozwiązanie dedykowane dla klienta;
 • Wsparcie w sytuacji problemów - Wielu domorosłych webmastrów tworzy stronę i po publikacji pozostawia ja na głowie klienta. Inwestor powinie zapytać o wsparcie posprzedażowe lub/i pakiety wsparcia i aktualizacji systemu CMS;
 • Wygląd strony - grafika do profesjonalnej strony internetowej jest wykonywana przez grafika znającego się publikowaniu w internecie na urządzeniach, przeglądarkach i kodowaniu stron internetowych. Zazwyczaj firmy zajmujące się DPT, wizytówkami i ulotkami nie mają grafików specjalizujących się w grafice internetowej.

Firma w internecie to nie tylko strona internetowa.
Profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem stron pomoże także w:

 • dodaniu Twojej firmy do innych zasobów internetowych np. Map Google;
 • przedstawienia strategii promocji firmy w Internecie (Reklama w wyszukiwarce, pozycjonowanie);
 • przedstawi jak napisać dobre treści na stronę i informacje jak je wyeksponować w wyszukiwarce;

Czytaj więcej:

Dokument wydrukowany ze strony: www.dianthus.pl/profesjonalna-strona-internetowa/