Dianthus - strony WWW » Pomoc » Otrzymałem kupon Google AdWords

Otrzymałem kupon Google AdWords

Masz w ręku kupon na reklamę w wyszukiwarce Google, ale nie wiesz co z min zrobić? Pomożemy Ci.

Nasza firma od wielu lat realizuje profesjonalne kampanie reklamowe, dla wielu firm i instytucji. Jako partner Google mamy możliwość przekazywania naszym klientom kuponów na reklamę w Google.

Taką możliwość przekazania testowego kuponu mają także inne firmy na terenie polski, jednak ich zaangażowanie, w profesjonalną obsługę firmy w zakresie reklamy w wyszukiwarce, sprowadza się do wysłania kuponu do klienta. Klienci nie wiedzą co zrobić z takim kuponem i jak efektywnie wykorzystać takie źródło pozyskiwania nowych klientów.

Uważamy, że nie ma znaczenia od jakiego partnera Google otrzymałeś kupon. Jest on prezentem od wyszukiwarki Google, bez względu na to, kto go przekazuje.

Jeśli tylko chcesz pozyskać nowych klientów za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej, bezpłatnie pomożemy Ci w uruchomieniu testowej kampanii reklamowej, w oparciu o otrzymany przez Ciebie kupon. Po wykorzystaniu kuponu sam zadecydujesz, czy taka forma reklamy jest dla Ciebie odpowiednia.

Jest to znakomita okazja dla wszystkich, którzy chcę bezpłatnie przetestować reklamę w wyszukiwarce Google.

Obecnie, w ramach akcji "internetowa rewolucja" Google samo wysyła do wybranych firm kupony na reklamę w wyszukiwarce Google.

 

Jesteś zainteresowany naszą pomocą? Skontaktuj się z nami.

 

Zobacz także:

Dokument wydrukowany ze strony: www.dianthus.pl/pomoc/otrzymalem-kupon-google-adwords/