Dianthus - strony WWW » Internetowa rewolucja

Internetowa rewolucja

Internetowa Rewolucja12 października 2009 roku Google zainicjowało akcję "Internetowa rewolucja". Akcja ta ma na celu wsparcie polskich przedsiębiorców sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Internetowa rewolucja ma na celu zachęcanie polskich przedsiębiorców do aktywnej obecności w internecie.

"Obecność w sieci jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów rozwijania działalności biznesowej, tym bardziej w czasach gorszej sytuacji ekonomicznej. Z wyników najnowszych badań przeprowadzonych przez SMG/KRC na zlecenie Google wynika, że 47% małych i średnich firm w Polsce ma już stronę internetową. To znaczy, że ponad połowa z nich wciąż nie istnieje w internecie. Co więcej, 66% z nich nie zamierza stworzyć własnej witryny ciągu najbliższych 12 miesięcy. Dlaczego? Główne wymieniane powody to brak takiej potrzeby lub brak chęci rozwoju działalności. To dlatego zdecydowaliśmy się na akcję Internetowa rewolucja, aby pomóc tym firmom odkryć potencjał internetu" – powiedział Artur Waliszewski, Dyrektor Google Polska.

"Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan zawsze wspiera inicjatywy, które mają na celu zwiększenie innowacyjności polskich przedsiębiorstw. Dziś ponad połowa firm działających w Polsce buduje swoją pozycję konkurencyjną w oparciu o cenę. Nie jest to dobra strategia na przyszłość. Przemyślane, kreatywne i efektywne wykorzystanie internetu może przyczynić się do sukcesu szczególnie małych i średnich firm, które na ogół nie dysponują dużymi budżetami na marketing i promocje. Razem z Google i home.pl będziemy przekonywać polskich przedsiębiorców, że warto zaistnieć w internecie" – mówi Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan.

Oferta

Wychodząc na przeciw potrzebom MŚP pragniemy przedstawić możliwość współpracy w zakresie realizacji wszelkich działań związanych z promocją firm w internecie tj:

  • Bezpłatne uruchomienie kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google - testowanie działania kampanii w internecie;
  • Tworzenie profesjonalnych stron internetowych;
  • Zarządzanie i utrzymanie kampanii reklamowej realizowanej za pośrednictwem Google AdWords.

Jeśli Państwa firma otrzymała kupon akcji "Internetowa rewolucja" i nie wiedzą Państwo co z nim dalej zrobić, prosimy o kontakt.

 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Dokument wydrukowany ze strony: www.dianthus.pl/internetowa-rewolucja/